Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

 
Sekretariat Muzeum:
telefon: 52 585 99 66
fax: 52 585 99 68
www.muzeum.bydgoszcz.pl,
e-mail: muzeum@muzeum.bydgoszcz.pl
sekretariat@muzeum.bydgoszcz.pl
 
Dział Leona Wyczółkowskiego
Ewa Sekuła-Tauer
starszy kustosz,  kierownik działu
tel. 52 58 59 928
wyczolkowski@muzeum.bydgoszcz.pl
ewa.tauer@muzeum.bydgoszcz.pl
 
Dział Edukacji i Promocji:
promocja@muzeum.bydgoszcz.pl
 
Marcin Zdanowski
kustosz, kierownik działu
tel. 52 58 59 915
marcin.zdanowski@muzeum.bydgoszcz.pl
 
Edukacja:
edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl
 
Mateusz Soliński
kustosz dyplomowany
tel. 52 58 59 910
mateusz.solinski@muzeum.bydgoszcz.pl
 
Dominika Raduńska-Pacholska
kustosz
tel. 52 58 59 914
dominika.pacholska@muzeum.bydgoszcz.pl
 
Dagmara Lewandowska
asystent
tel. 52 58 59 911
 
Anna Kornelia Jędrzejewska
kustosz
tel. 52 58 59 925
 
Promocja:
Natalia Szczerbińska
specjalista ds. promocji
 
Anna Laska
specjalista ds. promocji
tel. 52 58 59 927
 
Katarzyna Boruta
referent ds. promocji
tel. 52 58 59 912

Wydawnictwa:

Jolanta Baziak- Jankowska
specjalista ds. wydawnictw
tel. 52 58 59 806
jolanta.baziak@muzeum.bydgoszcz.pl

Administrator serwisu:

Monika Leśniak-Skocka
adiunkt
tel. 52 58 59 991
monika.lesniak@muzeum.bydgoszcz.pl